Voor elke uitdaging een financiering

Transparant in wat we doen

Totale financiële ontzorging

Over ons

We zijn een klein team van ervaren en toegewijde specialisten. We gaan graag de samenwerking met je aan en trekken daarin ook samen op. We houden je voortdurend op de hoogte van het lopende proces en nemen je de zorg volledig uit handen. Ons motto is dan ook : maak je niet druk, dat doen wij wel!

Buitendienst

Otto
otto@woningkoopkracht.nl
06 4078 8763

Hobby: Donald Duck Pockets verzamelen
Motto: Kan je het veranderen, verander het, anders laat los

Robbert Jan
robbert-jan@woningkoopkracht.nl
06 4208 3301

Hobby: Kickboxen, investeren, vastgoed
Motto: Goals are like magnets. They’ll attract the things that make them come true.

Alex
alex@woningkoopkracht.nl
06 3333 9234

Hobby: Creatief door (drone) video’s te maken en te tekenen. En ook activiteiten waardoor ik mijzelf persoonlijk kan ontwikkelen door Zen meditatie en Fitness.
Motto: Zonder Groei, Geen Geluk

Rob
rob@woningkoopkracht.nl
06 2277 2228

Hobby: Strips verzamelen en lezen (hardcovers only)
Motto: “always look on the bright side of life” (ook graag draaien op mijn begrafenis)

Robert
robert@woningkoopkracht.nl
06 5588 0786

Hobby: De deerhound, karaktervolle hond. Daarnaast interesse in alles wat met geldzaken te maken heeft.
Motto: Droom, plan, vertel, ga ervoor

Ceylan
ceylan@woningkoopkracht.nl
06 1603 4464

Hobby: Motor rijden
Motto: Blijf kalm en ga door

Binnendienst

Otto
otto@woningkoopkracht.nl
06 4078 8763

Hobby: Donald Duck Pockets verzamelen
Motto: Kan je het veranderen, verander het, anders laat los

Xamira
xamira@woningkoopkracht.nl
088 0042000

Hobby: Naar de dierentuin met Ri’Darquim
Motto: Nee heb je, ja kun je krijgen

Radek

28-07-2022 15:40

Een echte professional. Tot het einde is hij er positief over. Zo'n persoon is nodig voor iedereen die de vraag wil stellen over de mogelijkheid om de aankoop van een huis te financieren.

Antoinette

13-06-2022 20:37

Hij was zeer behulpzaam en had goede suggesties. Naar aanleiding van onze gesprekken hebben we direct ons testament en levenstestament in orde gemaakt

Carla

13-06-2022 15:00

Goede adviezen, duidelijk uitleg en vragen worden direct behandeld. Tijd genoeg en altijd of direct bereikbaar of binnen een schappelijke termijn terug gebeld. Top geholpen.

T. Koch

03-02-2022 10:40

Zeer bekwaam advies. Uiterst prettige gesprekken. Alles naar onze zin geregeld. Top 👍

Maak kennis met ons

Eerste gesprek op onze kosten

Inzicht in mogelijkheden

Adviesgesprek