Voor elke uitdaging een financiering
Transparant in wat we doen
Totale financiële ontzorging

Wie zijn wij?

We zijn een klein team van ervaren en toegewijde specialisten. We gaan graag de samenwerking met je aan en trekken daarin ook samen op. We houden je voortdurend op de hoogte van het lopende proces en nemen je de zorg volledig uit handen. Ons motto is dan ook : maak je niet druk, dat doen wij wel!

Het team

Otto de Veen

otto@woningkoopkracht.nl
06-40788763

Mijn motto: Kan je het veranderen, verander het, anders laat los.
Favoriete eten: BBQ en Chinees
Vakantie die ik ooit nog eens wil gaan doen: Alle Disneyparken bezoeken
Mijn hobby: Donald Duck Pockets verzamelen

Rob Bello

rob@woningkoopkracht.nl
06-22772228

Mijn motto: "Always look on the bright side of life" (ook graag draaien op mijn begrafenis)
Favoriet eten: Spinazie kaasballetjes; favoriete snack, en ik ben geeneens vegetariër!
Hobby: Strips verzamelen en lezen (hardcovers only)
Vakantiebestemming: Patagonië

Robert-Jan van Ravenswaaij

robert-jan@woningkoopkracht.nl
06-42083301

Mijn motto: Goals are like magnets. They'll attract the things that make them come true.
Favoriete eten: Portugese keuken
Vakantie die ik ooit nog eens wil gaan doen: Rondreis Australië en Nieuw Zeeland
Mijn hobby: Kickboksen, investeren, vastgoed

Robert Kruit

robert@woningkoopkracht.nl
06-55880786

Sandra Fransen

sandra@woningkoopkracht.nl
06-4118141

Mijn motto: Do or do not, there is no try.
Mijn hobby's: Tuinieren, klussen en onze dieren.
Alex Abcouwer
alex@woningkoopkracht.nl
06-33339234

Mijn motto: Zonder groei, geen geluk.
Favoriete eten: Kip, noedels uit de Aziatische keuken of de vis uit Griekse keuken.
Vakantie die ik ooit nog eens wil gaan doen: Zeilen van Colombia, naar Panama via de San Blas eilanden.
Mijn hobby's: Creatief door (drone) video's te maken en te tekenen. En ook activiteiten waardoor ik mijzelf persoonlijk kan ontwikkelen.

Ceylan Karapinar

ceylan@woningkoopkracht.nl
06-16034464

Mijn motto: Blijf kalm en ga door.
Favoriete eten: Turkse etli ekmek
Vakantie die ik ooit nog eens wil gaan doen: Bali/Indonesië
Mijn hobby: Motor rijden

Filip Rybicki

filip@woningkoopkracht.nl
06-15292560

Xamira de Veen

xamira@woningkoopkracht.nl
0880042000

Mijn motto: Nee heb je, ja kun je krijgen.
Favoriete eten: BBQ
Vakantie die ik ooit nog eens wil gaan doen: This chillen, gamen en niks doen.
Mijn hobby: Naar de dierentuin met Ri'Darquim.
5/5
Group 2

Nico van Spronsen

Heel vriendelijk, duidelijk en vertrouwd. Dhr bello nam alle tijd voor ons en legde alle verschillende mogelijkheden heel goed uit zonder zelf een voorkeur van keuze aan te geven.

5/5
Group 2

Antoinette

Hij was zeer behulpzaam en had goede suggesties. Naar aanleiding van onze gesprekken hebben we direct ons testament en levenstestament in orde gemaakt.

Maak kennis met ons